Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.11.2011, 21:07
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Przed chwilą w wiadomościach pokazali filmik jak psiarz z prewencji leje pałką chłopa, którego trzymają między sukami. Pewnie zakładał, że nikt ich nie widzi. Kiedyś w tv pokazywali programy o brutalności brazylijskiej policji z lat 90-tych. Między innymi zawlekanie ludzi za radiowozy i tam oprawianie ich, a nawet strzelanie. Do tego jeszcze w Polsce nie doszło, ale jest już blisko. Rzecznik policji apeluje, żeby ten POJEDYNCZY jak się wyraził przypadek nie rzutował na ocenie pracy całej policji. Żadnego "Przepraszam", żadnego "dołożymy wszelkich starań, żeby więcej do takich sytuacji nie dochodziło", żadnego "podejmiemy kroki wobec tego funkcjonariusza".
Daj pass....
Czy naprawdę uważasz,ze reszta jest bez winy?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując