Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6619
Stary 13.11.2011, 19:41
gigant napisał(a):Wyświetl post
Inni: Maaskant, Skorża. Nie za wiele rozumiesz, więc nie zamierzam wskazywać więcej.
To Ty mało co rozumiesz w temacie.
Nie mam pewności jak Skorża, ale Holender dostanie z Wisły 100% kontraktu. Za jakimi pieniędzmi ma niby płakać? Tymi, które dostanie zajmując się w domu żoną i dzieckiem? Ponad półroczny świetnie płatny urlop - nic tylko usiąść i płakać

To są ludzie i mają prawo czuć się wkurzeni z powodu niewłaściwego potraktowania przez właściciela klubu. Takiego wieśniactwa przy zwalnianiu szkoleniowców jak u nas nie ma chyba nigdzie w lidze - a przy Petrescu to już w ogóle był styl mistrzowski.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując