gigant napisał(a):

|
Inni: Maaskant, Skorża. Nie za wiele rozumiesz, więc nie zamierzam wskazywać więcej.
|
To Ty mało co rozumiesz w temacie.
Nie mam pewności jak Skorża, ale Holender dostanie z Wisły 100% kontraktu. Za jakimi pieniędzmi ma niby płakać? Tymi, które dostanie zajmując się w domu żoną i dzieckiem? Ponad półroczny świetnie płatny urlop - nic tylko usiąść i płakać
To są ludzie i mają prawo czuć się wkurzeni z powodu niewłaściwego potraktowania przez właściciela klubu. Takiego wieśniactwa przy zwalnianiu szkoleniowców jak u nas nie ma chyba nigdzie w lidze - a przy Petrescu to już w ogóle był styl mistrzowski.