Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11298
Stary 13.11.2011, 15:56
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
On nie jest wychowankiem Cracovii, raczej tylko tam grał: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=14895
A czy się nada? nie wiem, ale raczej nie.
Tego, czy się nada, nigdy nie wiadomo. Jasne, zawsze jest szansa, że się nada, ale nie u Nas, bo albo go nie kupimy, a jak już jakimś cudem będzie u Nas, to nikt na Niego nie postawi.
Odpowiedz cytując