|
Senior Member
Offline
|
#7250

13.11.2011, 13:54
|
Kaan napisał(a): 
Krótkie pytanie, może mało istotne. Kto komentował mecz ze Szpakowskim? Zachodziliśmy w głowę z kumplem i czekając na pożegnanie komentatorów, TVP ucieła im w połowie zdania na raklamy
|
Nie Bednarz przypadkiem?
|
|