Temat
:
Marsz niepodległości 11.11. 2013
Wyświetl pojedynczy post
pietia_lublin
Junior Member
Od: 02.2007
Offline
#
350
13.11.2011, 02:11
yarow
napisał(a):
Dokładnie. O Nim napisałem.
Gdyby żył, być może dla wielu osób tutaj na Forum, stałby się obiektem "godnym" ukamienowania.
zapewne. i to jest chichot historii.
pietia_lublin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietia_lublin
Znajdź inne posty napisane przez pietia_lublin