Arked napisał(a):

|
W jakim sensie? Normalnych ludzi z flagami? Nie mieści mi się to w głowie k...a.
|
Przede wszystkim na kibiców. Ale jak pokazuje filmik wrzucony przez Orzeua, nie tylko :]
Grupę rekonstrukcyjną ( stroje z okresu Księstwa Warszawskiego ) też zaatakowali.