Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 11.11.2011, 19:23
Arked napisał(a):Wyświetl post
W jakim sensie? Normalnych ludzi z flagami? Nie mieści mi się to w głowie k...a.
Przede wszystkim na kibiców. Ale jak pokazuje filmik wrzucony przez Orzeua, nie tylko :]
Grupę rekonstrukcyjną ( stroje z okresu Księstwa Warszawskiego ) też zaatakowali.
Odpowiedz cytując