Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 11.11.2011, 19:13
Brak słów... Czego oczekiwać od "kiboli" i "zadymiarzy" jak policja się tak zachowuje. Ale oczywiście wszystko jest kur... ok. Ten gość kopiący po głowie powinien jutro wylądować na bezrobociu.

Ela napisał(a):
Zadymiarze z antify cały dzień polowali na ludzi w barwach narodowych.
W jakim sensie? Normalnych ludzi z flagami? Nie mieści mi się to w głowie k...a.
Ostatnio edytowane przez Arked : 11.11.2011 o godz. 19:19.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując