Brak słów... Czego oczekiwać od "kiboli" i "zadymiarzy" jak policja się tak zachowuje. Ale oczywiście wszystko jest kur... ok. Ten gość kopiący po głowie powinien jutro wylądować na bezrobociu.
Ela napisał(a):
|
Zadymiarze z antify cały dzień polowali na ludzi w barwach narodowych.
|
W jakim sensie? Normalnych ludzi z flagami? Nie mieści mi się to w głowie k...a.