Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6594
Stary 11.11.2011, 17:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak. Szacuneczek dla jednego z głównych prowodyrów wywalenia z Wisły najlepszego trenera jaki nam się trafił, a przez to jednego z najwiekszych szkodników. Z powodu? Że Baszczowi nie chciało się dla Wisły zap..ać.
Nie chcę więcej gościa widzieć w Wiśle.
A gadania o tym jakim jest kibicem Wisły nie przyjmuję.


Mitomania na tym forum jest kosmiczna. Niektórzy to pewnie nawet ołtarzyki z Petrescu mają

Jakoś nie widać było tego geniuszu trenerskiego w grze Wisły. Wtedy był co najwyżej "młody zdolny" i bardzo dobrze, że wyleciał, bo Wisła grała jedną z najbrzydszych piłek za czasów TF pomimo posiadania gwiazd jak Błaszczykowski. Zresztą sam Błaszczykowski twierdził, że Petrescu był jednym z najgorszych trenerów jakim mu dane było pracować. Ciekawe co pokaże "wielki trener" Petrescu w Kubań Krasnodar, jakoś nie widać wyników pomimo wpompowania milionów Euro w zawodników i trenera.
Odpowiedz cytując