Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7188
Stary 11.11.2011, 15:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Grześ Lato znalazł dla pokemonów temat zastępczy: nowe koszulki.
I nie zawiódł się: wszystkie pokemony z Weszlo na czele teraz tylko o koszulkach i o koszulkac, orzełku, godle, koszulkach.
Nie ma ważniejszych spraw.
Zacznij używać mózgu, zamiast wyzywać myślących inaczej niż Ty od "pokemonów" bo to staje się żałosne (czyżby brakowało argumentów?) . Temat zastępczy to miało i w dalszym ciągu ma PO odwracając uwagę opinii publicznej od ważniejszych problemów jakie trapią Polskę. Tam PO nic nie traciło, bo wszyscy zmanipulowani przez przychylne rządowi media wroga widzieli w odpowiednio: krzyżu, dopalaczach , czy kibicach "kibolach" A rząd kreował się na tych "dobrych" walczących z "problemami" nękającymi Polskę. Tematem zastępczym był również "Alex" i rzekome związki zagrażającego PZPN Jana Tomaszewskiego z SB - tu bym się zgodził.



Natomiast w tym przypadku PZPN strzelił sobie sam w stopę i w żadnym wypadku nie odwrócił uwagi opinii publicznej problemów jakie trapią polską piłkę, a wręcz zraził do siebie osoby będące do tej pory neutralne w stosunku do związku. Myślisz, że w PZPN mieli jakiekolwiek problemy? Mieli relatywny spokój, a hasła skanowane przeciwko nim na stadionach, spływały po nich jak woda po kaczce. I tak by sobie żyli w błogim spokoju do kolejnych wyborów, więc po co im rozgłos i negatywne głosy jakie teraz pojawiają się na temat tej kliki?
Zrazili do siebie ludzi postronnych, szanujących symbole narodowe, dzięki czemu po nitce do kłębka może zainteresują się oni pozostałą działalnością "związku" - co przyczyni się do szybszego rozpadu kliki. Oby.
Odpowiedz cytując