Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5806
Stary 10.11.2011, 22:58
Watts napisał(a):Wyświetl post
Niezły piłkarz, pograłem dla rozgrzewki Larisą, jak awansowałem do ekstraklasy to wziąłem go na wypożyczenie i strzelał ostro.

Ogólnie jestem zafrasowany polską ligą, po 3 sezonach u mnie nie ma kogo kupować, a wszyscy najlepsi już dawno spylili na zachód. Tylko w regenach nadzieja, bo pojawiają się penerzy częściej niż w jedenastce.
no wyglada na niezłego
gorzej ze wcześniej kupiłem do ataku Yaya Sanogo, Milika, Woźniaka :] a gram jednym napadziore hehe\

E: U Was też Stan Valckx odchodzi po sezonie?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 10.11.2011 o godz. 23:00.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując