Watts napisał(a):

Niezły piłkarz, pograłem dla rozgrzewki Larisą, jak awansowałem do ekstraklasy to wziąłem go na wypożyczenie i strzelał ostro.
Ogólnie jestem zafrasowany polską ligą, po 3 sezonach u mnie nie ma kogo kupować, a wszyscy najlepsi już dawno spylili na zachód. Tylko w regenach nadzieja, bo pojawiają się penerzy częściej niż w jedenastce.
|
no wyglada na niezłego
gorzej ze wcześniej kupiłem do ataku Yaya Sanogo, Milika, Woźniaka :] a gram jednym napadziore hehe\
E: U Was też Stan Valckx odchodzi po sezonie?