szprotson napisał(a):

|
Przykładowo moge kupic za 300tys Mitroglu z Olympiakosu a za np. Milika musiałem dać cos koło bańki.
|
Niezły piłkarz, pograłem dla rozgrzewki Larisą, jak awansowałem do ekstraklasy to wziąłem go na wypożyczenie i strzelał ostro.
Ogólnie jestem zafrasowany polską ligą, po 3 sezonach u mnie nie ma kogo kupować, a wszyscy najlepsi już dawno spylili na zachód. Tylko w regenach nadzieja, bo pojawiają się penerzy częściej niż w jedenastce.