Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5805
Stary 10.11.2011, 22:49
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Przykładowo moge kupic za 300tys Mitroglu z Olympiakosu a za np. Milika musiałem dać cos koło bańki.
Niezły piłkarz, pograłem dla rozgrzewki Larisą, jak awansowałem do ekstraklasy to wziąłem go na wypożyczenie i strzelał ostro.

Ogólnie jestem zafrasowany polską ligą, po 3 sezonach u mnie nie ma kogo kupować, a wszyscy najlepsi już dawno spylili na zachód. Tylko w regenach nadzieja, bo pojawiają się penerzy częściej niż w jedenastce.
Odpowiedz cytując