Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7148
Stary 09.11.2011, 15:58
dudzik87 napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie do kolegów z Wrocławia
bo wybieram sie teraz na Polska-Włochy w piatek i chciałem zapytac jak wygląda sprawa ze zjazdem z autostrady na stadion i parkingiem wokół stadionu
Współczuję ci że wydajesz pieniądze i tracisz czas na oglądanie szopki .
Odpowiedz cytując