dudzik87 napisał(a):

A ja mam pytanie do kolegów z Wrocławia
bo wybieram sie teraz na Polska-Włochy w piatek i chciałem zapytac jak wygląda sprawa ze zjazdem z autostrady na stadion i parkingiem wokół stadionu
|
Współczuję ci że wydajesz pieniądze i tracisz czas na oglądanie szopki .