|
Wszyscy tu proponuja nowego trenera, mając nadzieje, że któryś z nich zgodzi się pracować w takich warunkach jakie mamy: wspaniała baza treningowa, znakomici wychowankowie i oczywiście szkółka młodzieżowa.
Nieważne kto przyjdzie, dłużej niż 1,5 roku tu nie popracuje, niestety. Dopóki w tym klubie nie zmieni się cały zarząd,to co chwilę będziemy zmieniać trenerów.
Nie buduje się zespołu mającego walczyć w Europie w rok... Tutaj nie ma koncepcji długoterminowej, obowiązuje zasada "zwolnijmy trenera - bo tak łatwiej" nikt nie dostrzega, że problem jest znacznie głębiej zlokalizowany.
Nie ma się co łudzić, że po przyjściu nowego trenera - Jirsak czy też Garguła wskoczą na wyższy poziom swojej kariery a Andraż Kirm nagle nauczy się biegać i celnie dośrodkowywać..
W tym zespole nawet jakby opracować schemty w ataku i obronie to nic nie da, tutaj nie ma odpowiednich wykonawców.
Efekt nowej miotły pewnie zadziała, ale cudów się nie spodziewam. Nowemu trenerowi życzę powodzenia w polskim bagnie.
P.S tak na marginesie odbiegając trochę od tematu. Ciekawe jak z transferami, bo znając D.S to już pewnie negocjacje trwają zawodnikami, których chciał Robert... Coś mi się wydaje,że to okienko to będzie powtórka z rozrywki " za pięć dwunasta"
Chciałbym żeby to było bardziej kolorowe, no ale jak patrzę na tą prowizorkę w naszym klubie, to nie mogę inaczej.
|