|
Poleciał za kpiny z wczorajszej porażki. Zwyczajnie zrobił sobie jaja. Z nas i Cupiała były to jaja. Za takie coś wylatuje. Przyzwoitość i szacunek, widać są jeszcze w cenie.
A tak swoją drogą gość był zwykłym przeciętniaim,takim jakich było u nas tuziny. Teraz pewnie na jego miejsce przyjdzie podobny przeciętniak. Na lepszych nas nie stać, ale byleby nie odlatywał i realnie patrzył na to co się dzieje w klubie.
Nauczka na przyszłość. Ktoś to przeciętne drużyny trenuje na zachodzie, w niczym nie jest lepszy od naszego podwórka.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 07.11.2011 o godz. 23:36.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|