|
Maaskanta zgubiły kontuzje i zdobycie mistrza Polski.
Gdyby w tamtym roku zajął w dobrym stylu 4 miejsce teraz pewnie gralibyśmy drużyną która by walczyła o MP.
A tak został nadmuchany do granic rozsądku balonik pt. LM.
Pod LM byli kupowani zawodnicy co to już tam grywali LM były podporządkowane przygotowani do sezonu, taktyka. Balonik pękł i został pustka doprawina kontuzjami.
Maaskant nie umiał tego wszystkiego poskładać na nowo. Piłkarze są jacy są, taktyka gry z kontry ni jak się ma do naszej T-Mobile , zapału też nie ma bonie ma już o co walczyć.
Czas Maaskanta wyczerpał się.
Mam tylko nadzieję że nie była to operacja wyrzućmy Roberta a potem poszukamy trenera.
|