|
Dzisiaj spora grupka piłkarzy widziana w dobrych nastrojach w jednej z galerii.
Ja tam im nie bronię, piłkarz tez człowiek, zakupy musi zrobić i to tamto...
Ale ja pier....ę, gdybym ja przegrał derby, to bym przez tydzień Z DOMU NIE WYCHODZIŁ ZE WSTYDU!
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|