Orson napisał(a):

|
chyba, że będzie "zagraniczny trener" odc. 2
|
Odcinek 2 niekoniecznie musi być gorszy od odcinka nr 1. Ja mam nadzieje, że będzie to zagraniczny trener.
Nie podniecam się informacjami o Jimenezie, oprócz sukcesów jakie odniósł (za google) nic o nim nie wiem, jeżeli zostanie on trenerem ocenie go po pewnym czasie, tak jak Maaskanta - o nim miałem coraz gorsze zdanie w ostatnich dniach/miesiącach, głównie za głupoty wygadywane na konferencjach i wywiadach, styl też nie był taki jak wszyscy oczekiwali i wcale nie zanosiło się na lepsze.
Ogólnie to mimo wszystko dziękuję Maaskantowi za ten ponad rok w Wiśle...