Wyświetl pojedynczy post
dudzon
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: z Zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7561
Stary 07.11.2011, 22:02
Myślałem że Basałaj jest większym profesjonalistą. Wyrzucenie Maaskanta to głupi krok. Gość zrobił Mistrza Polski, awansował do fazy grupowej Ligi Europejskiej i nie traci kontaktu punktowego do czołówki ligi. No ale dla Cupiała w....... od Pasów i Podbeskidzia to wszystko przekreśla. Ten klub się ....a stacza. Cupiał może przestawiać swoje pacynki jak chce, tyle że z taką polityką chuja osiągnie. Przepraszam, faza grupowa LE to jest już osiągnięcie, z którego powinien się cieszyć i być dumny. Alle do finału już nie dojdziemy więc należało wy.......ić trenera :/. Niestety Basałaj nie ma honoru. Bo gdyby miał, to przestałby firmować swoim nazwiskiem Cupiałowy cyrk.
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
Odpowiedz cytując