Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7276
Stary 07.11.2011, 11:02
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Powielam pytanie Marszałka,czy on jest dalej trenerem ?

Dać teraz tą drużyne Kaziowi Moskalowi,ma trochu czasu zeby ja poprowadzic do konca rundy i na spokojnie szukac kogos na wiosne.
Kibice za nim pojda w ogien i chociaz konferencje bedzie mozna bez zszarpnietych nerwow posluchac
Dalej jest trenerem.
Odpowiedz cytując