|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
|
#7276

07.11.2011, 11:02
|
El'kabat napisał(a): 
Powielam pytanie Marszałka,czy on jest dalej trenerem ?
Dać teraz tą drużyne Kaziowi Moskalowi,ma trochu czasu zeby ja poprowadzic do konca rundy i na spokojnie szukac kogos na wiosne.
Kibice za nim pojda w ogien i chociaz konferencje bedzie mozna bez zszarpnietych nerwow posluchac
|
Dalej jest trenerem.
|
|