|
Powielam pytanie Marszałka,czy on jest dalej trenerem ?
Dać teraz tą drużyne Kaziowi Moskalowi,ma trochu czasu zeby ja poprowadzic do konca rundy i na spokojnie szukac kogos na wiosne.
Kibice za nim pojda w ogien i chociaz konferencje bedzie mozna bez zszarpnietych nerwow posluchac
|