twardybidon napisał(a):

[...] czy Redknappa (*). [...]
(*) adnotacja dla mniej kumatych - nie chodzi mi o konkretnie te osoby, tylko styl i typ trenera.
|
Ta adnotacja raczej wygląda tak, jakby Harry Redknapp odszedł na tamten Świat
-----------
Edit:
Co do dyskusji o RM, to wszystko już zostało powiedziane i z każdej strony. Nie zamierzam więc się pluć. Moje zdanie przewija się gdzieś w forumowych postach.