Lysy napisał(a):

To cytat nadesłany przez anonimowego kibica, równie dobrze może to być pasiak chcący siać ferment w drużynie. Wilk jest zbyt inteligentny by siać rozłam w drużynie czy podpuszczać kibiców na zawodników z którymi mu przyszło grać.
Tu jest więcej wypowiedzi Wilka, tym razem pewne źródło:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_calej_linii/
„To porażka z Cracovią i to boli najbardziej. Takich meczów nie możemy i nie mamy prawa przegrywać. Przegraliśmy najważniejszy mecz w sezonie. Takie mecze w takim klubie jak Wisła nie mają prawa się przytrafiać”
Oraz:
"Cała drużyna jest jednak odpowiedzialna za tą porażkę i za ten wstyd" !
|
Masz rację to jest niepotwierdzone info. Może być to jakaś podpucha na którą dałem się nabrać.