Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15424
Stary 07.11.2011, 00:08
Lysy napisał(a):Wyświetl post
To cytat nadesłany przez anonimowego kibica, równie dobrze może to być pasiak chcący siać ferment w drużynie. Wilk jest zbyt inteligentny by siać rozłam w drużynie czy podpuszczać kibiców na zawodników z którymi mu przyszło grać.

Tu jest więcej wypowiedzi Wilka, tym razem pewne źródło:


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_calej_linii/

„To porażka z Cracovią i to boli najbardziej. Takich meczów nie możemy i nie mamy prawa przegrywać. Przegraliśmy najważniejszy mecz w sezonie. Takie mecze w takim klubie jak Wisła nie mają prawa się przytrafiać”


Oraz:

"Cała drużyna jest jednak odpowiedzialna za tą porażkę i za ten wstyd" !
Masz rację to jest niepotwierdzone info. Może być to jakaś podpucha na którą dałem się nabrać.
Odpowiedz cytując