Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15418
Stary 06.11.2011, 23:47
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Doszło po spotkaniu do dosyć ciekawej dyskusji z piłkarzami wracającymi autokarem pod budynek klubu. Grupa kibiców czekała już na nich na miejscu i powiedziała co sądzi o ich podejściu. Wyszedł Sobol i Wilk z którymi nawiązała się rozmowa - Wilk powiedział, mając obok siebie internacjonałów: "Sami widzicie jakie te euro-gwiazdki mają podejście do gry, derbów". Kibice najbardziej wygwizdali i zwyzywali Lameya i Jaliensa. Hasła typu: "Go home", "No more Frantic" - to najłagodniejsze określenia jakie padły w ich kierunku.


To cytat nadesłany przez anonimowego kibica, równie dobrze może to być pasiak chcący siać ferment w drużynie. Wilk jest zbyt inteligentny by siać rozłam w drużynie czy podpuszczać kibiców na zawodników z którymi mu przyszło grać.

Tu jest więcej wypowiedzi Wilka, tym razem pewne źródło:


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_calej_linii/

„To porażka z Cracovią i to boli najbardziej. Takich meczów nie możemy i nie mamy prawa przegrywać. Przegraliśmy najważniejszy mecz w sezonie. Takie mecze w takim klubie jak Wisła nie mają prawa się przytrafiać”


Oraz:

"Cała drużyna jest jednak odpowiedzialna za tą porażkę i za ten wstyd" !
Odpowiedz cytując