Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
andrzej_p
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
7157
06.11.2011, 21:16
Krav
napisał(a):
Ja powtórze - większej pyty od tej z żydami to się zagrać po prostu nie da. Niemożliwe to jest. Ale Urbana nie zniose...to co zrobił z Lubinem to jest przecież kpina. Z Polaków wolałbym Tarasiewicza. Ale tylko do końca rundy. A później ?
Kolega wcześniej pisał o Razvanie Lucescu - jak jest do wyciągnięcia to na teraz mój faworyt.
Nie obrażaj Żydów - i pisz to słowo z dużej litery - bo jak odejdzie Melikson z Bitonem, to będziesz oglądał mecze Wisły drugiej ligi. Czy zrozumiałeś
andrzej_p
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrzej_p
Znajdź inne posty napisane przez andrzej_p