Wyświetl pojedynczy post
andrzej_p
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7157
Stary 06.11.2011, 21:16
Krav napisał(a):Wyświetl post
Ja powtórze - większej pyty od tej z żydami to się zagrać po prostu nie da. Niemożliwe to jest. Ale Urbana nie zniose...to co zrobił z Lubinem to jest przecież kpina. Z Polaków wolałbym Tarasiewicza. Ale tylko do końca rundy. A później ?
Kolega wcześniej pisał o Razvanie Lucescu - jak jest do wyciągnięcia to na teraz mój faworyt.
Nie obrażaj Żydów - i pisz to słowo z dużej litery - bo jak odejdzie Melikson z Bitonem, to będziesz oglądał mecze Wisły drugiej ligi. Czy zrozumiałeś
Odpowiedz cytując