MatMario napisał(a):

Żeby nie było że zapominamy.
(...)
I jeszcze takie pytanie, poszukamy trenera pewnie, ale kto tu przyjdzie? Kto przyjdzie trenować na tym ....a pastwisku, a nie boisku treningowym.
Ośmieszacie nas. Ośmieszasz nas.
|
Nie nie zapominamy. Dzięki, że oszczedziłeś mi klawiatury, bo miałem napisać mniej więcej to samo. Rozliczenia trzeba by zacząć od polityki niekompetencji i indolencji jak panuje u nas. Kiedyś tą politykę krył wysoki budżet. Dziś już nie ma nic.
Król jest nagi...
Nie mamy boisk, nie mamy szkolenia młodzieży, nie mamy drużyny, nie mamy pieniędzy.
Mamy za to konkurencję, która odjeżdża nam w tempie ekspresu we wszystkich aspektach.
Jedynego, którego bym zostawił to Stan, ale pod warunkiem zmiany polityki. A na to się nie zanosi.
Ciekawego kogo wystawią w charakterze kozła ofiarnego ?