63.5 Kg napisał(a):

Szczerze jak dla mnie to Moskal moze dokonczyc runde...
Gorzej nie bedzie bo sie nie da...
|
Dobra a co potem

Kto za niego ? Ja życzyłbym sobie żeby Maaskant został wole żeby zawodników nie spełniających oczekiwania wyp**oddalić z Reymonta . Takie jest moje zdanie.