Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7020
Stary 06.11.2011, 19:09
pietra napisał(a):Wyświetl post
Byłem zwolennikiem jego pracy przy Reymonta, ale niestety mam już dość... Do widzenia Roberto...
Może powrót Petrescu? Po dymisji Kasperczaka, była ponoć taka propozycja i było to rozważane...
Sorry, ale Petrescu dla nas w tym momencie to za wysoka półka.
Odpowiedz cytując