pietra napisał(a):

Byłem zwolennikiem jego pracy przy Reymonta, ale niestety mam już dość... Do widzenia Roberto...
Może powrót Petrescu? Po dymisji Kasperczaka, była ponoć taka propozycja i było to rozważane...
|
Sorry, ale Petrescu dla nas w tym momencie to za wysoka półka.