Wyświetl pojedynczy post
fudi8
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 06.11.2011, 18:36
gizmo napisał(a):Wyświetl post
Maaskant powinien zostać. Nie ma sensu zmieniać trenera co roku zwłaszcza w rundzie jesiennej. Zespół buduje się latami. Sam Mourinho powiedział, że potrzebuje 2 lata pracy, aby stworzyć drużynę w Madrycie. W pierwszym roku pracy Robert zdobył Mistrza teraz nie idzie to co już powinien wylecieć? Nie. Skorża miał wylecieć z Legii kilka tygodni temu jak grali żenadę, został i proszę grają obecnie najlepiej z polskich zespołów w LE i lidze.
Trenerzy i piłkarze muszą czuć nad sobą bat, aby wiedzieli, że mają motywować swoje drużyny i ciężko pracować na treningach, a nie przychodzić na trening, aby odbębnić go, wziąć kasę i buszować po GK. Kary finansowe powinny być także w Wiśle wprowadzone za bezmyślne powtarzane zagrania i przegrane mecze bez walki i ambicji.
Chłopie, Ci kopacze mają po 30 a Ty chcesz budować zespół latami? Zastanów się co Ty piszesz bo próbujesz być "racjonalny" ale prawda jest taka, że robić zespół latami można ale nie przy zespole który ma najwyższą średnią wieku w lidze.
Odpowiedz cytując