Kibic_1906 napisał(a):

Rzeczywiście w porównaniu z Podbeskidziem który nas klepie notorycznie czy innymi ligowcami Robcio i Stan mają ultra-trudne warunki pracy. Gdyby nie zarabiali astronomicznych pieniędzy jak na nasze warunki to aż byłoby mi ich żal.
|
inne są cele obu drużyn, więc nie napinaj się