Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15380
Stary 05.11.2011, 20:35
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście w porównaniu z Podbeskidziem który nas klepie notorycznie czy innymi ligowcami Robcio i Stan mają ultra-trudne warunki pracy. Gdyby nie zarabiali astronomicznych pieniędzy jak na nasze warunki to aż byłoby mi ich żal.
inne są cele obu drużyn, więc nie napinaj się
Odpowiedz cytując