willow napisał(a):

|
No cóż, nawet nie trzeba tego komentować. Jeśli Cupiał zdecyduje się na Smude to będzie oznaczało, że całkowicie oderwał się od rzeczywistości...
|
No to byłby koniec świata, gość który mówił, że Piszczek nie powinien się przyznawać do swojego udziału w korupcji i iść w zaparte bronić się cały czas. I tymsamym gość który nie chce oddać premii za awans do pucharów z tym samym klubem w tym samym sezonie (nie to żebym był fanem Tomaszewskiego bo on akurat jest wielkim błazen, ale w niektórych sprawach dobrze gada). Już nie wspominając tego, że na starość nie wywiązuje się ze swoich słów i zmienia zdanie miliard razy w ciągu dnia.