My w przeciwieństwie do Was walczyliśmy o nasz herb. Sprzeciwiliśmy się logo, które wprowadziło KP.
Granie nie pod swoim herbem i nie robienie z tego powodu nic, aby powrócić do korzeni jest czym, jak nie sprzedaniem się za parę nędznych grosików (spokój ponad wszystko)? Napinaj się dalej, ale najpierw pokaż swój szalik (pewnie masz logo S.A. a nie herb Wisły)
