Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17476
Stary 05.11.2011, 10:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
He, he, he. Jeśli uważasz, ze fajnie pasował do nazwy Legia-Daweoo to gratuluję . Faktycznie nie mam zamiaru się porównywać do tego dwu członowego wynalazku. Nie wszystko jest na sprzedaż, za parę nędznych grosików.

P.S Pamiętam ,że mieliście też szaliki z ...Daweoo
My w przeciwieństwie do Was walczyliśmy o nasz herb. Sprzeciwiliśmy się logo, które wprowadziło KP.

Granie nie pod swoim herbem i nie robienie z tego powodu nic, aby powrócić do korzeni jest czym, jak nie sprzedaniem się za parę nędznych grosików (spokój ponad wszystko)? Napinaj się dalej, ale najpierw pokaż swój szalik (pewnie masz logo S.A. a nie herb Wisły)
Odpowiedz cytując