Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3034
Stary 04.11.2011, 14:03
Sartre napisał(a):Wyświetl post
A w ogóle to powiem tak: to nie tyle jest słaba grupa, tylko po prostu grupa złożona z dwóch dominatorów i dwóch chłopców do bicia
Te dominator, ciekaw jestem co pokażecie w meczy z Hapoelem

Lysy napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze dwie akcje, to praktycznie to samo co Legia gra obecnie, rozmontowanie obrony rywali szybkimi dwójkowymi podaniami, czyli coś nieosiągalnego dla obecnej Wisły.
A ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś?
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 04.11.2011 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując