Sartre napisał(a):

A w ogóle to powiem tak: to nie tyle jest słaba grupa, tylko po prostu grupa złożona z dwóch dominatorów i dwóch chłopców do bicia
|
Te dominator, ciekaw jestem co pokażecie w meczy z Hapoelem
Lysy napisał(a):

|
Pierwsze dwie akcje, to praktycznie to samo co Legia gra obecnie, rozmontowanie obrony rywali szybkimi dwójkowymi podaniami, czyli coś nieosiągalnego dla obecnej Wisły.
|
A ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś?
