sedTS napisał(a):

Jeśli już to Czarek był jak zwykle najlepszy na boisku.Nie ma się co pastwić ? jasne najlepiej powiedzieć jak zwykle nic się sie stało,Dla mnie się Qrwa stało i już.Jeśli ktoś nie zawiódł to MY KIBICE byłem i wiem co mówie
|
Ochłoń człowieku. Nikt nie twierdzi, że się nic nie stało. Ale nie ma sensu po raz kolejny wylewać żali na naszych piłkarzy, bo robiono to już nie raz i nie dwa... Wszyscy wiemy, kto się nie nadaje do tej drużyny, więc po co się powtarzać w nieskończoność?
A co do Czarka... Z Podbeskidziem brama idzie na Jego konto, wczoraj według mnie dwie... Biega, walczy, ale w piłkę to On jak dla mnie średnio potrafi grać...