Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8873
Stary 04.11.2011, 09:32
sedTS napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już to Czarek był jak zwykle najlepszy na boisku.Nie ma się co pastwić? jasne najlepiej powiedzieć jak zwykle nic się sie stało,Dla mnie się Qrwa stało i już.Jeśli ktoś nie zawiódł to MY KIBICE byłem i wiem co mówie
Ochłoń człowieku. Nikt nie twierdzi, że się nic nie stało. Ale nie ma sensu po raz kolejny wylewać żali na naszych piłkarzy, bo robiono to już nie raz i nie dwa... Wszyscy wiemy, kto się nie nadaje do tej drużyny, więc po co się powtarzać w nieskończoność?

A co do Czarka... Z Podbeskidziem brama idzie na Jego konto, wczoraj według mnie dwie... Biega, walczy, ale w piłkę to On jak dla mnie średnio potrafi grać...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując