Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw
Offline
#
8872
04.11.2011, 09:27
Jeśli już to Czarek był jak zwykle najlepszy na boisku.Nie ma się co pastwić
? jasne najlepiej powiedzieć jak zwykle nic się sie stało,Dla mnie się Qrwa stało i już.Jeśli ktoś nie zawiódł to MY KIBICE byłem i wiem co mówie
sedTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sedTS
Znajdź inne posty napisane przez sedTS