Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
 
 
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8872
Stary 04.11.2011, 09:27
Jeśli już to Czarek był jak zwykle najlepszy na boisku.Nie ma się co pastwić? jasne najlepiej powiedzieć jak zwykle nic się sie stało,Dla mnie się Qrwa stało i już.Jeśli ktoś nie zawiódł to MY KIBICE byłem i wiem co mówie
Odpowiedz cytując