Krav napisał(a):

|
To co sugerujesz w takim razie bo nie łapię ? Rzeczywiście dziwna sprawa z tymi pozwoleniami, ale w takim razie dlaczego nie mieli problemów Dudu, Nunez, Diaz ?W jakiś spisek nie uwierzę.
|
Ktoś tu sprawdził i napisał: Wielka Brytania ma umowy o ruchu bezwizowym z Izraelem (Dudu), Argentyną (Nunez) i Kostaryką (Diaz) a
NIE ma z Serbią.
EWIDENTNIE chodziło o wizy, ktoś zapomniał, że
Wielka Brytania nie jest w Schengen
Zobaczcie na stronę straży granicznej UK, gdzie można sprawdzić czy potrzebujesz wizy, czy nie:
http://www.ind.homeoffice.gov.uk/vis...u-need-a-visa/
Jeśli żyjesz w Polsce (i masz Polską wizę), to nie musisz mieć wizy do UK jeśli jesteś z tych 3 krajów, a
MUSISZ mieć wizę jeśli jesteś z Serbii.
Z Holadnią nie było problemu bo Holandia jest w Schengen.
P.S Ale Weszło będzie miało pożywkę do jechania po Wiśle. A dla Maskaanta szacun, że nikogo za to gówno nie obwinia, tylko robi swoje