Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8857
Stary 04.11.2011, 01:12
Krav napisał(a):Wyświetl post
To co sugerujesz w takim razie bo nie łapię ? Rzeczywiście dziwna sprawa z tymi pozwoleniami, ale w takim razie dlaczego nie mieli problemów Dudu, Nunez, Diaz ?W jakiś spisek nie uwierzę.
Ktoś tu sprawdził i napisał: Wielka Brytania ma umowy o ruchu bezwizowym z Izraelem (Dudu), Argentyną (Nunez) i Kostaryką (Diaz) a NIE ma z Serbią. EWIDENTNIE chodziło o wizy, ktoś zapomniał, że Wielka Brytania nie jest w Schengen

Zobaczcie na stronę straży granicznej UK, gdzie można sprawdzić czy potrzebujesz wizy, czy nie:
http://www.ind.homeoffice.gov.uk/vis...u-need-a-visa/

Jeśli żyjesz w Polsce (i masz Polską wizę), to nie musisz mieć wizy do UK jeśli jesteś z tych 3 krajów, a MUSISZ mieć wizę jeśli jesteś z Serbii.

Z Holadnią nie było problemu bo Holandia jest w Schengen.

P.S Ale Weszło będzie miało pożywkę do jechania po Wiśle. A dla Maskaanta szacun, że nikogo za to gówno nie obwinia, tylko robi swoje
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 04.11.2011 o godz. 01:15.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując