Dzimi napisał(a):

Co do zamieszania z Serbami.Byłem w Anglii 2 razy po kilka miesięcy, mam tam dużo znajomych. Znam przepisy, etc. Informacje że zatrzymano ich bo nie mieli pozwolenia na pracę na wyspach brytyjskich skomentuję tak: hahahaa
Takie pozwolenie jest potrzebne tylko i wyłącznie do podjęcia pracy u brytyjskiego pracodawcy, tzn firmy z siedzibą w UK. Nasi Serbowie są zatrudnieni przez klub polski a nie angielski.
|
To co sugerujesz w takim razie bo nie łapię ? Rzeczywiście dziwna sprawa z tymi pozwoleniami, ale w takim razie dlaczego nie mieli problemów Dudu, Nunez, Diaz ?W jakiś spisek nie uwierzę.
EDIT: Ok, już kminie, dzięki Oldpara