Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8850
Stary 04.11.2011, 00:35
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Co do zamieszania z Serbami.Byłem w Anglii 2 razy po kilka miesięcy, mam tam dużo znajomych. Znam przepisy, etc. Informacje że zatrzymano ich bo nie mieli pozwolenia na pracę na wyspach brytyjskich skomentuję tak: hahahaa

Takie pozwolenie jest potrzebne tylko i wyłącznie do podjęcia pracy u brytyjskiego pracodawcy, tzn firmy z siedzibą w UK. Nasi Serbowie są zatrudnieni przez klub polski a nie angielski.
To co sugerujesz w takim razie bo nie łapię ? Rzeczywiście dziwna sprawa z tymi pozwoleniami, ale w takim razie dlaczego nie mieli problemów Dudu, Nunez, Diaz ?W jakiś spisek nie uwierzę.

EDIT: Ok, już kminie, dzięki Oldpara
Ostatnio edytowane przez Krav : 04.11.2011 o godz. 01:20.
Odpowiedz cytując