Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8746
Stary 03.11.2011, 22:54
I po pucharach. No cóż cudu nie było i nie będzie.Trzeba zespół znów przebudować i nowego trenera. Panu Maaskantowi już dziękujemy
Odpowiedz cytując