Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8711
Stary 03.11.2011, 21:58
Kto dziś komentuje w TV4? Da się tego słuchać, obiektywni są, i życzliwi.

Brudowi chłodnej głowy brakuje. Widać że z rozegraniem nie pogra ale kilka razy sie przy wyprowadzaniu piłki czy pressingu podpalił niepotrzebnie.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując