Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24121
Stary 02.11.2011, 11:16
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy jeszcze potrzebna jest odpowiedź na to pytanie ale wrzucam to co znalazłem na stornie Śląska Wrocław:



Resztę informacji znajdziesz tutaj - http://www.slaskwroclaw.pl/kartakibica.dhtml?sid=1
Na prawdę? 14 dni? To nici z wejścia na sektory Śląska na naszym meczu... Nie będę specjalnie jechał do Wro 2 tygodnie wcześniej...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując