|
Witam, stoję przed zakupem pierwszej w życiu konsoli. I jak łatwo się domyśleć wybór padł na: PS3 lub Xboxa. I teraz oczywiste pytanko, co wybrać? Nigdy się tym nie interesowałem, w sieci mnóstwo opinii, ale chciałbym poznać taką od graczy. Co polecacie?
Edit:
"- Nie wierz w mit RROD ( Red Rings of death ), problem wyeliminowany ponad 2 lata temu wraz z nowymi układami Jasper"
No właśnie swego czasu głośno było o RROD, problem już nie występuje? Ewentualnie jak się to łapie? Przy łączeniu z serwerami M$ ?
I jeszcze pytanko bo jest wersja slim 4 GB bodaj. Opłaca się? Jeśli mam dysk zewnętrzny, a załóżmy, że na początku i tak gry będą z płyt. To rozumiem, że ta pamięc to tylko żeby zapisać stan? Czy jak to leci?
E2:
Dzięki Panowie za rady. Zatem zdecyduję się na X360. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez David. : 31.10.2011 o godz. 23:55.
|