Kurz napisał(a):

|
Po pierwsze, potrafi, bo nie jesteśmy w środku stawki, mimo że gramy jednocześnie na kilku frontach...
|
Aha... Znaczy, mamy dziękować Maaskantowi, że nie jesteśmy na 10 miejscu w tabeli? Zajebiście. Z takim budżetem, składem i ambicjami. Fajne podejście.
Kurz napisał(a):

|
Rozumiem, jednak, że styl odbiega od oczekiwań zblazowanych kibiców, którzy nie zauważyli, że zmieniły się czasy.
|
Nie wiem, o czym piszesz. Ja nie jestem zblazowany, jestem zmartwiony. Ale rozumiem, że Ciebie styl i wyniki zadowalają.
Kurz napisał(a):

|
Amica i Legia systematycznie przegrywają z potencjalnie słabszymi drużynami. Legia została pokonana przez Podbeskidzie. To nie przypadek. Resztę dopowiedz sobie sam.
|
A my pokonaliśmy Barcelonę. No i?