Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17422
Stary 30.10.2011, 19:16
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Ten dzien to nie byl dzien krakowskich druzyn

Cracovia jak Cracovia...ale Wisla... Nie smieje sie bo...my tez od kolosa z Podbeskidzia dostalismy u siebie Jednak jedno mnie rozwalilo... 1 celny strzal. To chyba ewenement.
Wisła jak Wisła, ... ale Legia. Nie smieje sie bo... my tych kolosów z Poznania pokonaliśmy w sposób wyraźny, a oni was miażdżyli Jednak jedno mnie rozwalilo... 0 celnych strzałow. To chyba ewenement
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując