Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17420
Stary 30.10.2011, 19:13
0 22 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Bez przesady. Odkąd sięgam pamięcią, Legia ma zawsze bardzo dobrych bramkarzy. Szczęsny, Szamotulski, Kowalewski, Stanew, Boruc, Fabiański, Mucha... Z pewnością jeszcze kogoś pominąłem.

To raczej zeszły sezon ze Skabą i Machnowskim był dziwny.

W każdym razie nie ma zaskoczenia, bo Dowhań jest najlepszym trenerem bramkarzy w Polsce. Póki on u was pracuje, macie dobrych golkiperów.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując