0 22 napisał(a):

Bez przesady. Odkąd sięgam pamięcią, Legia ma zawsze bardzo dobrych bramkarzy. Szczęsny, Szamotulski, Kowalewski, Stanew, Boruc, Fabiański, Mucha... Z pewnością jeszcze kogoś pominąłem.
To raczej zeszły sezon ze Skabą i Machnowskim był dziwny.
W każdym razie nie ma zaskoczenia, bo Dowhań jest najlepszym trenerem bramkarzy w Polsce. Póki on u was pracuje, macie dobrych golkiperów.