Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6667
Stary 30.10.2011, 00:18
nesta napisał(a):Wyświetl post
Okej, zalozmy, ze zostawiamy Maaskanta, ale na czym budowac do niego zaufanie ? Rozumiem sytuacje, kiedy mamy trenera, ktory w swoich poprzednich klubach wywalczyl mistrzostwo, jego druzyny graly efektownie, mogl pochwalic sie roznymi sukcesami. Wtedy pelna zgoda, dajmy mu biala karte, poswiecmy nawet sezon, bo wiemy, ze to jest facet, ktory wie co robi, ktory pokazal, ze umie osiagnac sukces wiec nie tracimy czasu.
Ale proste pytanie, dlaczego w Wisle Maaskantowi ma pojsc lepiej niz w jego dotychczasowych klubach ?
To kto zamiast Maaskanta? Polskich trenerów nie biorę pod uwagę. No chyba, że Nowaka, ale on tak by nawet nie chciał.
Odpowiedz cytując