Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6631
Stary 29.10.2011, 21:29
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Z Maaskantem druzyna nie ma stylu, bez Maaskanta mogloby byc inaczej i by najgorsi zostali odstawieni a tak dalej graja. Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera w trakcie sezonu ale jak ma to tak dalej wygladac to moze byłoby to rozsadne rozwiazanie.

A na miejsce tych odstawionych kto? Jak odstawisz 8 zawodników ( bo mniej więcej tylu się aktualnie nie nadaje do gry) a na ławce masz zero zdolnych do gry/nadających się do gry to z czystej ciekawości kogo wystawisz?
Odpowiedz cytując