mitmichael napisał(a):

|
Z Maaskantem druzyna nie ma stylu, bez Maaskanta mogloby byc inaczej i by najgorsi zostali odstawieni a tak dalej graja. Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera w trakcie sezonu ale jak ma to tak dalej wygladac to moze byłoby to rozsadne rozwiazanie.
|
A na miejsce tych odstawionych kto? Jak odstawisz 8 zawodników ( bo mniej więcej tylu się aktualnie nie nadaje do gry) a na ławce masz zero zdolnych do gry/nadających się do gry to z czystej ciekawości kogo wystawisz?