grzesiek9000 napisał(a):

|
Jeśli uważacie, że zwolnienie Maaskanta jest lekiem na całe zło to wam "gratuluje" trzeźwego myślenia.
|
Z Maaskantem druzyna nie ma stylu, bez Maaskanta mogloby byc inaczej i by najgorsi zostali odstawieni a tak dalej graja. Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera w trakcie sezonu ale jak ma to tak dalej wygladac to moze byłoby to rozsadne rozwiazanie.