Wyświetl pojedynczy post
Michal_23
Junior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6620
Stary 29.10.2011, 20:40
tofik napisał(a):Wyświetl post
Może trochę off topowo, jak pasuje do innego tematu to prosze o przeniesienie posta.

Tracimy kolejne sezony na własne życzenie. I nie chodzi mi tu nawet o osobę Maaskanta. Problem moim zdaniem jest taki, że w klubie nie ma odpowiedniej strategii. Jest taki bezmyślny kocioł MP-> walka o LM i wszystko jest temu doraźnie podporządkowane.
A klub naszego statu powinien się skupić na rozwoju. Rozwoju drużyny, bazy, kadr młodzieżowych. Dopiero efektem tej dobrej pracy mogłby być wyniki w pucharach. I to powinno być celem w długiej perspektywie.

Takie na szybko łatanie i prowizorka z roku na rok powoduje tylko to, że wpadamy w pułapkę. Bierzemy podstarzałych piłkarzy. Doraźnie się "wzmacniamy" A nie ma cierpliwości by zbudowac coś na przyszłość.

Kończąc trochę pesymistycznie . Jak się nawet już nie łudze, że powstanie w Krakowie poważny klub. Ludzie sie nie zmieniają, Cupiał się nie zmieni, będzie kocioł. A kolejni trenerzy to tylko ofiary tego chorego systemu w klubie.

poświęcenie krótko-terminowych celów dla długo-terminowej strategii
czyli coś na czym Toyota budowała swoją potęgę (kolejny off-topic) przed dziesiątki lat
w footballu kojarzy mi się z tym Alex Ferguson i MU

ale czy bylibyśmy wystarczająco cierpliwi na takie coś?
o właścicielu nie wspominając

pozdrawiam
"...kto z paskami spodnie nosi, hahahaczyk na bluzie, robi często smutne oczy i smutną ma buzię. O czym myśli tajemniczo smutnooka młodzież, czy z paskami ma ubranie i z haczykiem odzież?"
Odpowiedz cytując