Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mnemonic
Banita
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7241
Stary 29.10.2011, 20:05
Cytat:
nie będę dyskutował z idiotą
Skoro wyzywasz mnie od idiotów, nie podawszy wcześniej żadnych argumentów za swoją tezą, oznacza to, że Ty w ogóle nie potrafisz dyskutować.
Cytat:
zapoznaj się z regulaminem stadionu Wisły i zasadami przyjmowaia kibiców drużyny przyjezdnej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/regulamin/
Albo jestem ślepy, albo tu nie ma ani słowa o przyjmowaniu kibiców drużyny przyjezdnej.
Odpowiedz cytując