Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6599
Stary 29.10.2011, 19:10
Nie ma już żadnych tłumaczeń w obronie Maaskanta nawet kontuzje bo z Podbeskidziem u siebie mieli obowiązek wygrać .Trener od prawie roku nie potrafił nauczyć ich jak radzić sobie z pressingiem rywali mieli nauczke w dwóch meczach z Zabrzem mieli nauczke w pucharze z Podbeskidziem i nadal to samo wystarczy jak nas zaatakują na naszej połowie i nic nie gramy.

Jeżeli przegramy w Londynie lub(i) nie wygramy derbów to będzie odpowiednia chwila na zmiane trenera będą 2 tygodnie przerwy na reprezentacje i szansa dla nowego żeby coś zrobił.
Odpowiedz cytując