|
Nie ma już żadnych tłumaczeń w obronie Maaskanta nawet kontuzje bo z Podbeskidziem u siebie mieli obowiązek wygrać .Trener od prawie roku nie potrafił nauczyć ich jak radzić sobie z pressingiem rywali mieli nauczke w dwóch meczach z Zabrzem mieli nauczke w pucharze z Podbeskidziem i nadal to samo wystarczy jak nas zaatakują na naszej połowie i nic nie gramy.
Jeżeli przegramy w Londynie lub(i) nie wygramy derbów to będzie odpowiednia chwila na zmiane trenera będą 2 tygodnie przerwy na reprezentacje i szansa dla nowego żeby coś zrobił.
|