mnemonic napisał(a):

Wydaje mi się, że stadion Wisły i jej trybuny są dla każdego, kto zapłaci za bilet i będzie umiał się na stadionie odpowiednio zachować (nie dotyczy to oczywiście sektora C).
Ultrasi gości mają swój sektor. Pikniki gości nie.
|
co za bełkot


źle Cis ię wszystko wydaje, stadion Wisły jest dla Wiślaków
gdyby tak było jak piszesz po co sektory gosci na stadionach całego świata
nie ośmieszaj się